Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα:

Γονείς και έφηβοι: Κάπου θα συναντηθούμε..

Προσφορά βιβλίων από το Πολιτιστικό Κέντρο Εκπαιδευτικών Λάρισας

Η υπεύθυνη Προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων Α/θμιας Εκπαίδευσης και της Σχολής Γονέων Λάρισας κ.Κωνσταντίνα Χατζημίχου-Καλούση με την ομιλία της κέρδισε το ενδιαφέρον του ακροατηρίου στην κατάμεστη αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου.

Θερμά συγχαρητήρια στην ομιλήτρια και στους Γονείς -Κηδεμόνες για την παρουσία

τους και το διαρκές ενδιαφέρον τους και τη συμμετοχή στα δρώμενα του σχολείου!!!

Όλη η εκπαιδευτική κοινότητα εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες στο Πολιτιστικό κέντρο Εκπαιδευτικών Λάρισας και συγκεκριμένα στον Πρόεδρο Αργύρη Γιουρούκη, την Αναστασία Κιούση, ταμία και το μέλος της εξελεκτικής επιτροπής Ελένη Χριστούλα για την επίσκεψη στο σχολείο μας και την προσφορά βιβλίων που εμπλουτίζουν την βιβλιοθήκη του Σχολείου μας και ενισχύουν τη φιλαναγνωσία της εκπαιδευτικής κοινότητας.

2oBooks12oBooks2